KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

22.04.18. – 4 Niedziela Wielkanocy

Rocznica I Komunii Św. dla wszystkich dzieci, które w 2017 roku przystąpiły do I Komunii Św.  odbędzie się  06.05.2018r. 10:00. Spotkanie rodziców dzieci rocznicowych 23 kwietnia (poniedziałek) 2018r. o godz. 19:30 w kościele. Podczas Mszy Św. Rocznicowej dzieci otrzymają Pismo Św. z imienną dedykacją, zamówione przez ich rodziców. Składkę na Pismo Św. i kwiaty do dekoracji ołtarza i kaplic przyjmujemy w dniu spotkania rodziców. Spowiedź dla rodziców i dzieci  04 maja (piątek) 2018, od godz. 16:00 do 20:00.. Próba dzieci przed Rocznicą I Komunii św. w sobotę 5 maja, o godz. 19:00 w kościele.

Wizytacja kanoniczna naszej parafii, przez ks. biskupa Rafała Markowskiego, rozpocznie się w niedzielę 13 maja br. Po uroczystym powitaniu przed kościołem o godz. 9.45, ks. biskup pobłogosławi dzieci, wprowadzi je do kościoła i udzieli im Pierwszej Komunii Św. O godz. 15.00 spotka się ze wszystkimi wspólnotami i grupami naszej parafii w kościele na Koronce do Miłosierdzia Bożego i przyjmie od nich sprawozdania, a o godzinie 18.00 udzieli sakramentu bierzmowania kandydatom, którzy uczestniczyli w rocznym przygotowaniu do tego sakramentu i złożyli egzamin. Terminy bezpośredniego przygotowania w tygodniu poprzedzającym sakrament bierzmowania przekaże młodzieży ks. Marcin odpowiedzialny za przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Na uroczystość bierzmowania zapraszamy animatorów, którzy przez rok prowadzili spotkania z kandydatami do bierzmowania w małych grupach, rodziców, rodziców chrzestnych oraz nauczycieli i wychowawców.

Krzysztof z Parafii św. Anny zaprasza na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Informacje szczegółowe na tablicy ogłoszeń.