13.08.2017. – 19 Niedziela Zwykła.

Dziś, zapraszamy na czwarte nabożeństwo fatimskie dla uczczenia 100-lecia objawień Matki Bożej Fatimskiej. Modlitwa różańcowa o godz. 17.00.

We wtorek – 15 sierpnia – Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Porządek Mszy świętych niedzielny. Jest to święto nakazane, czyli zobowiązujące nas do uczestnictwa we Mszy św. Podczas każdej Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo ziół, owoców i kwiatów.

Piesza pielgrzymka z kościoła św. Anny w Grodzisku Maz. do Sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie k/Błonia, wyruszy 15 sierpnia, o godz. 8:00. Szczegółowy program na tablicy ogłoszeń.

Pod kierunkiem księdza, udajemy się pielgrzymką autokarową do Częstochowy w sobotę, 26 sierpnia, na Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. W kancelarii przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę oraz intencje zbiorowe na Mszę św., która będzie odprawiona w Sanktuarium podczas naszej pielgrzymki.

Dziękujemy nowożeńcom: Magdalenie Marszałek i Rafałowi Gontarkowi za kwiaty do kościoła oraz Zespołowi Dekoracyjnemu za wykonanie bukietów kwiatowych