KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

05.05. – VI Niedziela Wielkanocy

1. Dziś niedzielę o g.16:45 modlitwa za zmarłych poleconych w rocznych wypominkach, potem o g. 17:30 nabożeństwo majowe i msza św. wieczorna za tych zmarłych.

2. Jutro – 6 maja – święto św. Apostołów Filipa i Jakuba, a w środę 8 maja , uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Patrona Polski.

3. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Najśw. Maryi Panny na g. 17:30

4. Od piątku – 10 maja – rozpoczynamy nowennę do Ducha Św.

5. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na mszy św. o g. 10 pierwsza grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Próby dla dzieci rozpoczynają się od środy wg harmonogramu, który otrzymały na dziennik elektroniczny. Harmonogram jest również wywieszony w gablocie.

6. W niedzielę 19 maja kolejna grupa dzieci przystąpi do I Komunii św.. Natomiast rocznica I komunii św. będzie w niedzielę 26 maja.

7. Obowiązkowe spotkanie osób wyjeżdżających na Spotkanie Młodych na Polach Lednickich odbędzie się 17 maja o g. 19.

8. Kancelaria w tym tygodniu czynna w poniedziałek, środę i czwartek od 16:30 do 17:30.