KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

11.07 – 15 Niedziela Zwykła

1. We wszystkie niedziele wakacji Msze Święte sprawowane są
    o 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. W niedziele spowiedź na Mszach Świętych.
  2. W lipcu i sierpniu nie ma Mszy Świętej o 13:00 w niedzielę.
  3. W związku z tym, nie ma także popołudniowej, niedzielnej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. W dni powszednie Msze święte sprawujemy o 7:00 i 18:00, natomiast z sakramentu pokuty i pojednania możemy skorzystać bezpośrednio po Mszy Świętej.
  5. Spowiadamy w kaplicy bocznej, wejście obok obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do piątku o 15:00.
  7. Kancelaria parafialna w wakacje czynna jest we wtorki i w czwartki od 16:30 do 17:30.
  8. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa wewnątrz Kościoła oraz o utrzymywaniu odległości.
  9. Dziękuję naszej parafialnej młodzieży, która w czasie wakacji bardzo pięknie angażuje się w zmiany w naszej przestrzeni wokół Kościoła. W tym tygodniu udało nam się uporządkować trochę przestrzeni ogrodu, zamontować nową tablicę ogłoszeń i ruszyć na dobre z budową altany ogrodowej, która będzie kolejną przyjazną przestrzenią do spotkań grup parafialnych.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.