KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

20.09. – 25 Niedziela zwykła

Dziś po mszy św. wieczornej spotkanie dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

W przyszłą niedzielę – 27. 09. – na mszy św. o g. 10, ostatnia grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. ( prosimy przychodzących zazwyczaj na tę mszę św. o udział w Eucharystii o innej godzinie ). Zebranie z rodzicami tych dzieci jutro o g. 19.

W intencji małżeństw obchodzących kolejną rocznicę ślubu lub jubileusz, zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna, 27 września, o godz. 13:00. Zachęcamy do uroczystego przeżywania tych rocznic w każdej rodzinie. W kancelarii przyjmujemy intencje zbiorowe na Mszę św w intencji małżeństw i rodzin.

Za tydzień po mszy wieczornej spotkanie młodzieży, która chce przygotować się do sakramentu bierzmowania. Ci, którzy rozpoczęli przygotowanie w zeszłym roku, przerwane z powodu pandemii, zostaną dołączeni do powstającej grupy i poinformowani o tym w późniejszym terminie.

Jutro – 21.09. – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

25. 09. w piątek, wspominamy bł. Władysława z Gielniowa, patrona Warszawy. Tego dnia przypada rocznica aresztowania w 1953 r. Sługi Bożego Stefana kard. Wyszyńskiego, do którego beatyfikacji trwa przygotowanie.

Ministranci mają nowego prezesa. Dziękujemy Piotrowi za 6-letnią posługę na tym stanowisku i witamy Pawła.

Kancelaria Parafialna czynna od wtorku do piątku w godzinach 16.30 –17.30.

W najbliższym czasie mamy wolne terminy intencji mszy.

Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i adorację Najśw. Sakramentu od poniedziałku do piątku na g.15. W niedziele adoracja po mszy o g. 13.