KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

17.06.2018.  – 11 Niedziela Zwykła.

W środę, 20 czerwca, na Mszy św. o godz. 18:00, kończymy rok szkolny dla dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży z gimnazjum. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w środę od godz. 17:30. Na Mszę św. zapraszamy także nauczycieli, rodziców i wychowawców.

W Dzień Ojca, w sobotę, 23 czerwca, o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. w intencjach zbiorowych naszych Ojców. Będziemy dziękować Bogu za ich powołanie, męstwo, odpowiedzialność za rodzinę, wychowanie dzieci. Będziemy też prosić by odkrywanie ojcostwa przynosiło im wielką satysfakcję i radość i aby byli w swoim powołaniu odbiciem ojcostwa samego Boga wobec swoich dzieci.

Również w Uroczystość Św. Jana Chrzciciela w niedzielę, 24 czerwca, o godz. 13:00, odprawimy Mszę św. w intencjach zbiorowych za solenizantów żyjących i zmarłych. Intencje przyjmujemy w kancelarii.

V Grodziski Marsz dla Życia i Rodziny, wyruszy sprzed Kościoła Św. Anny, 23 czerwca o godz. 11.45. Przejdzie ulicami do kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy na Mszę sw. o godz. 13.00, przy ul. Piaskowej Po Mszy św., Piknik przy stawach Walczewskiego. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Marszu.