KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

18.04. – 3 Niedziela Wielkanocny (Biblijna)

1. Dziś rozpoczynamy XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

2. W piątek – 23.04. – uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski. Można tego dnia spożywać potrawy mięsne.

3. W tym tygodniu kancelaria czynna we wtorek, środę i czwartek od 16:30 do 17:30.

4. Dziś w internecie premiera filmu „ Wyrok na niewinnych”. Film odsłania kulisy procesu, który przesądził o legalizacji aborcji w USA, oraz demaskuje metody, jakimi posłużyli się aktywiści aborcyjni chcący wywrzeć presję na sędziów.

5. I Komunia św. z powodu trwających obostrzeń sanitarnych będzie w małych grupach ( ok. 10 dzieci). Uroczystości będą w sobotę 29 maja, 5,12 i 19 czerwca. W każdą z tych sobót odbędą się dwie msze komunijne. http://parafia-mb.csd.pl/pierwsza-komunia/

6. W nadchodzącym tygodniu powinno zostać odblokowane konto parafialne w BNP Paribas.

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego informuje o uruchomieniu specjalnego telefonu wsparcia (22) 724 21 21. Telefon czynny od poniedziałku do piątku w g.7 – 22, a w soboty i niedziele od g. 9 do 15.

Kard. Kazimierz Nycz udzielił dyspensy od uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane, na terenie Archidiecezji Warszawskiej

Warunki korzystania z dyspensy od uczestnistwa we Mszy Świętej – więcej informacji znajdziesz – tutaj