KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

28.04. – V Niedziela Wielkanocy

1. Dziś ks. bp Tadeusz Pikus rozpoczyna dwudniową wizytację kanoniczną naszej Parafii i będzie przewodniczył mszy św. o g. 13.

2. Jutro – 29.04. – święto św. Katarzyny ze Sienny, dziewicy i doktora kościoła, patronki Europy. To również Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

3. Od środy, 1 maja, zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci Najśw. Maryi Panny na g. 17:30

4. W piątek – 3 maja – uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego.

5. W pierwszą sobotę miesiąca o g. 7 msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi.

6. Kancelaria w tym tygodniu czynna w poniedziałek, środę i czwartek od 16:30 do 17:30.

7. W przyszłą niedzielę o g.16:45 modlitwa za zmarłych poleconych w rocznych wypominkach, potem o g. 17:30 nabożeństwo majowe i msza św. wieczorna za tych zmarłych.