KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

16.06. – XI Niedziela Zwykła

1. Dziś przez wiele polskich miast przejdzie XIX Marsz dla Życia i Rodziny. W Warszawie rozpocznie się na Placu Trzech Krzyży o g. 12:30.

2. Na placu przykościelnym, p. Wojciech serdecznie zaprasza na kiermasz książek, dewocjonaliów, gier planszowych, zdrowej żywności przygotowany przez księgarnię na Miodowej.

3. W czerwcu zapraszamy na nabożeństwo ku czci Serca Jezusowego na g.17:30.

4. W piątek – 21 czerwca – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Na każdej mszy św. tego dnia będziemy polecać Bogu nauczycieli, katechetów, dzieci i młodzież.

5. Kancelaria w tym tygodniu czynna w poniedziałek, środę i czwartek od 16:30 do 17:30.

6. Duszpasterstwo Drabiny Jakubowej prowadzone przez Orionistów zaprasza młodzież do wakacyjnego wolontariatu podczas turnusów rekolekcyjnych z osobami z niepełnosprawnością. Szczegóły na plakacie.

7. Za tydzień – 23.06. Dzień Ojca – o g. 13 msza św. zbiorowa w intencji naszych ojców, a 24.06. o g. 18 w intencji solenizantów.