KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

20. 10. – 29 Niedziela zwykła

Dziś o g.16 msza św. dla dzieci z kl.3 i ich rodziców.

Animatorzy Dzieci Pierwszokomunijnych serdecznie zapraszają dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej, do wspólnego, radosnego chwalenia Pana Boga śpiewem. Spotkania dla chętnych o g. 15 w salce katechetycznej, w podwórzu. Piosenki, których będziemy się wspólnie uczyli, będą śpiewane podczas Mszy Świętej przez tworzoną dziecięcą scholę. Rodzice mogą towarzyszyć dzieciom w nauce piosenek albo pozostawić je pod opieką dorosłych animatorów.

22 października, we wtorek, przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

W październiku zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o g. 17:15.

W kancelarii przyjmujemy na wypominki: roczne, półroczne i jednorazowe oraz na Mszę św. zbiorową w Dniu Zadusznym.

„Bóg zapłać” za ofiary złożone na Dzieło Nowego Tysiąclecia w Dniu Papieskim. Zebrano 5168 zł.

Wspólnota młodzieżowa Ruchu Światło-Życie serdecznie zaprasza na spotkania formacyjne.

Spotkania dla młodzieży (czyli osób od 12 lat) odbywają się w piątki po mszy o godzinie 18.00. Natomiast spotkania Dzieci Bożych (dla dzieci od 4 klasy szkoły Podstawowej) odbywają się w co drugą sobotę o godzinie 9.30.