KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

20.05.2018.  Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu i przeprowadzeniu wizytacji kanonicznej naszej parafii. W to dzieło zaangażowało się wiele osób, które poświęciły dużo czasu, serca i pracy. Ksiądz Biskup był zbudowany stanem duchowym naszej parafii. Dostrzegł wiele pozytywnych postaw, które świadczą o naszej wierze i umiłowaniu Kościoła. Niech dobry Bóg pomoże nam dalej umacniać się w życiu chrześcijańskim, w postawie gorliwych uczniów Chrystusa.

Nasz parafianin, diakon Jakub Pytlakowski oraz diakon Bartłomiej Warowny, odbywający praktykę duszpasterską w naszej parafii, przyjmą świecenia prezbiteratu 26 maja w Warszawie. Mszę św. Prymicyjną ks. Jakub Pytlakowski odprawi w naszym kościele w niedzielę 27 maja o godz. 13:00, natomiast ks. Bartłomiej Warowny Mszę Prymicyjną odprawi  31 maja,  o godz. 11:30. Serdecznie zapraszamy parafian i gości na radosne świętowanie.

Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza św. o godz. 7 i 18.

W przyszłą niedzielę (27.05), o godz. 10:00 odbędzie się Uroczystość I Komunii św., grupy trzeciej. Próby: w środę, czwartek i piątek o godz. 19:15. Nabożeństwo pokutne i spowiedź dla dzieci, rodziców i rodzeństwa w sobotę o godz. 10:00. Prosimy parafian nie związanych z uroczystością I Komunii św., aby również w przyszłą niedzielę, przybyli na pozostałe Msze św., umożliwiając dzieciom i ich bliskim swobodny udział w uroczystościach.

W sobotę, 26 maja, Dzień Matki. O godz. 18:00, odprawimy Mszę św. w intencjach zbiorowych naszych Matek, tych żyjących i tych, które odeszły już do wieczności. Dziękować będziemy Jezusowi Chrystusowi za dar życia, który przyjęły, za wiarę świętą, którą nam przekazały, za miłość macierzyńską i trud wychowania. Intencje przyjmujemy w kancelarii.

W dniu 30 maja  2018 r. o godz. 18:30  zapraszamy do Parku Skarbków na koncert uwielbienia „Grodzisk dla Jezusa”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.