KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE

25.09. – 26 Niedziela zwykła.

1. Na znak jedności z 38 Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę, dziś o g.13 zostanie odprawiona msza św. w intencjach zbiorowych za małżeństwa i rodziny. Intencje można zgłaszać w zakrystii.
  2. W dniu dzisiejszym wspólnota młodzieżowa zaprasza na doroczny kiermasz ciast.
  3. W czwartek – 29.09. – święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Tego dnia imieniny obchodzą bp Michał Janocha i bp Rafał Markowski.Polecamy ich obu Bożej Opatrzności.
  4. Od soboty (1 października) zapraszamy codziennie przez cały miesiąc na modlitwę różańcową na g. 17:30.
  5. W sobotę (1.10) w Laskach k/Warszawy odbędzie się sztafeta młodych. Rozpoczęcie mszą św. o g.13, potem projekcja filmu, możliwość zwiedzenia muzeum i spotkania z niewidomymi. Osoby chętne zgłaszają się do ks. Sebastiana.
  6. W przyszłą niedzielę z kościoła na Piaskowej o g.12:30 wyruszy Grodziski Marsz dla Życia i Rodziny.
  7. Siostry Opatrzności Bożej zapraszają dzieci i młodzież do udziału w IV Grodziskim Przeglądzie Piosenki Religijnej, który odbędzie się 20.10. w mediatece. Szczegóły na Facebooku naszej Parafii
  8. Kancelaria czynna w poniedziałek, środę i czwartek od 16:30 do 17:30.
  9. Trwa remont schodów do kościoła. Łączy się to ze zmianą wejścia do świątyni. Tymczasowo wchodzimy bocznymi drzwiami. Prosimy o zachowanie ostrożności.