PORADNIE

PORADNIA PRAWNA

Porad udziela Radca Prawny doktor nauk prawnych Łukasz Siudak. Poradnia prowadzi porady ustne. Czynna w pierwszy czwartek miesiąca w godzinach od 18:00 do 18:30. Do Poradni Prawnej przynosimy dokumenty. Wszystkie porady udzielane są bezpłatnie. Poradnia znajduje się w pomieszczeniu Kancelarii Parafii, ul. Orzeszkowej 10.  (Poradnia prawna w  wakacje – nieczynna)

PORADNIA  ŻYCIA  RODZINNEGO

Poradnia Życia Rodzinnego znajduje się w pomieszczeniu Kancelarii Parafii ul. Orzeszkowej 10. Poradnię prowadzi Doradca Życia Rodzinnego pani Agnieszka Dukaczewska. Czynna  w środy,  godz. 18:00 – 19:30. Kontakt: 604 202 445. Wszystkie porady udzielane są bezpłatnie. (Od 19.07. do 16.08.2017r. Poradnia nieczynna – urlop) Poradnia prowadzi spotkania dla narzeczonych oraz udziela porad  w następujących problemach:

• przeżywasz kryzys
  • nie widzisz sensu życia
  • przeżywasz trudności w kontaktach z innymi
  • nie akceptujesz siebie
  • masz problemy z alkoholem, nikotyną, narkotykami
  • jesteś ofiarą przemocy fizycznej, psychicznej, seksualnej
  • nie układa ci się w małżeństwie
  • szukasz porady w sprawie naturalnego planowania rodziny
  • jesteście bezdzietni
  • jeśli duchowo chcesz adoptować dziecko poczęte a nienarodzone
  • / zagrożenie utraty życia /
  • spodziewasz się dziecka i jesteś w trudnej sytuacji życiowej.