TERYTORIUM PARAFII

Do nowej parafii Miłosierdzia Bożego w Grodzisku Mazowieckim przyłączono część terenu z parafii macierzystej św. Anny w Grodzisku Mazowieckim, którego granica biegnie następująco: od wschodu – ulica Królewska, od południa – ulica Okulickiego, od zachodu – tory kolejowe, od północy – rzeka Rokitnica. Do parafii Miłosierdzia Bożego należą mieszkańcy domów przy następujących ulicach: Armii Krajowej, Asnyka, Baczyńskiego, Bairda, Bołtucia, Cegielnianej, Czeremchowej, Deotymy, Dworskiej, Działkowej, Forsycji, Gimnazjalnej, Jaśminowej, Jesionowej – od rzeki Rokitnicy do ul. Królewskiej, Klonowej, Kołysanki, Konopnickiej – od torów do ul. Królewskiej, Kopernika, Królewskiej – numery parzyste od rzeki Rokitnicy do ul. Okulickiego, Leszczynowej, Licealnej, 3 Maja – od rzeki Rokitnicy do ul. Okulickiego, Mickiewicza, Milanowskiej, Mloska, Modrzewiowej, Obrońców Pokoju, Okulickiego – numery parzyste od torów do ul. Królewskiej, Orzeszkowej, Owocowej, Paderewskiego, Przejazdowej, Rusałki, Skargi, Syrokomli, Szczerkowskiego, Szkolnej, Świerkowej, Teligi, Topolowej, Westfala, Wiklinowej, Wyspiańskiego.

Mapa Parafii